Ok, nie cała firma a tylko jej dział konsumencki. A tytuł miał zwrócić waszą uwagę.

Niestety jest to kolejny efekt pandemii i nie są to żadne spekulacje ,a wiadomość z oficjalnej strony producenta legendarnych słuchawek #HD-25. Te słuchawki to legenda, ja sam jako #DJ używam ich od lat i jak do tej pory nie znalazłem lepszej oferty jeśli chodzi o prace na słuchawkach w klubie lub przy beat maszynach, samplerach jak i perkusji na scenie. O samych słuchawkach firmy #Sennheiser bym mógł napisać wiele i jakie jest ich dokładne przeznaczenie ,bo pamiętajmy nie każde słuchawki są do danego użytku i jak to mówi klasyk: „Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego”.

Dlaczego skupiłem się w tym artykule na słuchawkach? Ponieważ główny trzon działu konsumenckiego firmy #Sennheiser to właśnie one.

Co się stanie z technologią firmy po sprzedaży jej części? Czy kupiec będzie miał dostęp do technologi legendy pracy w studio jakim jest HD 650?

Ja już od jakiegoś czasu planowałem kupić ponownie HD25 bo przez lata użytkowania są po prostu już zajechane. Ta informacja przybliżyła moją decyzję o ponownym kupnie tego modelu i zarazem polecam wam zrobić to samo ,ponieważ za parę miesięcy ten produkt jak i inne z danego działu mogą już nie być tej jakości jaki mamy do tej pory.

Autor