Beyonce, Brad Pitt, Harrison Ford, Meryl Streep, Charlize Theron… Oni jeszcze nie mieli sesji portretowej u Adama Kwiatkowskiego, ale kto wie?
Adam jest absolwentem Sopockiej Szkoły Fotografii WFH, którą ukończył z wyróżnieniem uzyskując tytuł „plastyk – specjalność fotografia i film”. Ponadto jest częstym słuchaczem i widzem koncertów rockowych zarówno lokalnych wykonawców jak i zagranicznych gwiazd. Dlatego Jego audycja nazywa się „Podróżnik w Czasie” – słuchając jej będziecie mogli przemieszczać się swobodnie bez grawitacji i innych obciążeń, odwiedzając wiele ważnych koncertów rockowych, które odbyły się na przestrzeni lat, począwszy od Wielkiego Wybuchu do czasów obecnych. 
Adam na co dzień jest poważnym obywatelem prowadzącym od kilku lat własną firmę „OK-Interactive” specjalizującą się w tworzeniu i administracji serwisów internetowych oraz w projektowaniu graficznym.   „Always Look On The Bright Side of Life”

Audycje

Podróżnik w czasie

Adam Kwiatkowski

Rock
W trakcie tej godziny będziemy podróżować w czasie. Będziemy uczestniczyli w koncertach, które były ekscytującymi wydarzeniami dla Fanów rocka na przestrzeni lat. Będziemy pod sceną. Będziemy mieli okazję słyszeć i czuć energię, wibracje, muzykę, atmosferę, którą stworzyła publiczność wraz ze swymi idolami. W trakcie trwania audycji słuchacze usłyszą o ciekawostkach,… Dowiedz się więcej
 Poniedziałek
 19:00 - 20:00