RAMÓWKA

Poniedziałek:

20:00 – 23:00 – “Mocna Strona Muzyki” oraz “Przestrzeń i Dźwięk” Jacek Ciołek w cyklu co dwa tygodnie prezentuje dwie audycje:

MOCNA STRONA MUZYKI: audycje zawierają wszystko to co w muzyce rockowej i niezależnej warte jest odnotowania i przypomnienia. Audycją nie rządzą schematy więc można się spodziewać elektro, synth, metalu, industrialu, gotyku i wszelkich odmian muzyki która niesie dużo energii i emocji. Jednak najważniejszym elementem jest artystyczna wartość samej muzyki czyli jej mocna strona!

PRZESTRZEŃ I DŹWIĘK: audycja zawierać będzie muzykę rozbudowaną przestrzennie i dźwiękowo. Sporo będzie klasycznej elektroniki i tej nowoczesnej, awangardy i psychodelii oraz elementów rocka progresywnego. Tutaj klimat będzie tematem przewodnim.

 

Wtorek:

19:00 – 21:00 – Szeptunki – Agnieszka i Sylwia
Audycja skierowana głównie dla płci pięknej, ale nie tylko. W programie wywiady i spotkania z ciekawymi ludźmi z pasją i zacięciem. Luźna atmosfera rozmowy przeplatana ciekawą muzyką, często w wykonaniu osób goszczących w studiu.

 

Niedziela:

19:00 – 21:00 – “Dzieje się – Informacje i wiadomości” – Robert
Wszystko co nas dotyczy i naszej społeczności lokalnej. Audycja przeplatana materiałem nagranym z różnych eventów i wydarzeń na terenie Powiatu Gdańskiego.