“DZIEŃ KOBIET” W KINIE CIEPLEWO

6 marca, 19:00 – “Dzień kobiet” /2012 Polska/

Życie Haliny, dojrzałej kobiety samotnie wychowującej dorastającą córkę, zmienia się radykalnie wraz z awansem – z kasjerki na kierowniczkę sklepu. Wyższe stanowisko to większe wynagrodzenie, ale też większe wymagania: Halina już nie jest jedną z “nich”, teraz musi bronić interesów korporacji. Niezbyt pewna siebie, podatna na manipulację, staje się coraz bardziej użytecznym korporacyjnym narzędziem, którego wrażliwość zagłuszają groteskowe szkolenia i bankowy kredyt jako gwarancja lojalności. Do czasu. Kolejne kompromisy zaczynają budzić opór, coraz trudniej przychodzi wykonywanie bezdusznych poleceń – Halina dojrzewa do buntu.
Inspirowany autentycznymi wydarzeniami film o prostej kobiecie, która stała się wojowniczką walczącą z korporacją o prawa wykorzystywanych pracowników.

gatunek: Dramat, Psychologiczny
produkcja: Polska
reżyseria: Maria Sadowska
scenariusz: Maria Sadowska, Katarzyna Terechowicz
zdjęcia: Radosław Ładczuk
muzyka: Maria Sadowska
obsada: Katarzyna Kwiatkowska, Eryk Lubos, Klara Bielawka, Grażyna Barszczewska
dystrybutor: Kino Świat
kat. wiek.:16
czas trwania:1 godz. 36 min.

———
Bilety w cenie 5 zł do nabycia w Biurze Obsługi Klienta OKSiBP osobiście od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00 – 20:00 oraz w niedziele 10:30 – 15:00 oraz w MEDIATECE w Straszynie. Rezerwacje telefoniczne oraz informacja: 728 415 566.

(Ceny biletów do Kina w Cieplewie zależą od dystrybutora filmu. Maksymalna cena to 8 zł)